KONST / Oljemålningar / Oljemålning 15143233
*
nr 1514 3233
Ingrid Schöön Holmberg
(f. 1946), Sverige
Oljemålning, Östra Ryds Kyrka. Signerad. Olja på duk, 45x53 cm, yttermått inklusive ram: 52x60 cm
Ingrid Schöön Holmberg, svensk bildkonstnär född 1946, boende och verksam i Motala, Östergötland.
Följerätt
Utrop:
600 kr
Sista tid för bud online:
måndag 9 januari 2023
kl 20:41:00
- Konstnär/Designer
Ingrid Schöön Holmberg
Ingrid Schöön Holmberg, svensk bildkonstnär född 1946, boende och verksam i Motala, Östergötland.
Läs mer om Ingrid Schöön Holmberg
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: kvinnlig konstnär kvinnliga konstnärer olja olja på duk oljemålning oljemålningar svensk konst svensk konstnär svenska konstnärer sverige östra ryds kyrka
-
6665 Akrylmålning
Ann Makander (f. 1954), Sverige. Signerad, daterad..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
12 jan kl 20:08
-
6498 Oljemålning
1800-tal, Porträtt av Ulrika Eleonora Beata Fredri..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
12 jan kl 19:30
-
8074 Oljemålning
Agneta Gussander (f. 1949), Sverige. "Ur bilden". ..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
12 jan kl 18:38
-
6364 Oljemålning
Amanda Decic. Signerad, daterad 2024. Signerad a t..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
12 jan kl 18:53
-
6350 Oljemålning
Anders Andrén, Signerad, "Utö". Olja på duk, 63x97..//
Aktuellt bud: 600 kr
Auktionen avslutas
nu på måndag
12 jan kl 18:24
-
6046 Oljemålning
Aneta Karas. Signerad, kvinna i badkar. Olja på du..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
12 jan kl 19:30
*
Ingrid Schöön Holmberg
Ingrid Schöön Holmberg, svensk bildkonstnär född 1946, boende och verksam i Motala, Östergötland.
Läs mer om Ingrid Schöön Holmberg
nr 1514 3233
Ingrid Schöön Holmberg
(f. 1946), Sverige
Oljemålning, Östra Ryds Kyrka. Signerad. Olja på duk, 45x53 cm, yttermått inklusive ram: 52x60 cm
Ingrid Schöön Holmberg, svensk bildkonstnär född 1946, boende och verksam i Motala, Östergötland.
| Följerätt | |
|---|---|
| Utrop: | 600 kr |
| Sista tid för bud online: |
måndag 9 januari 2023 |
- Konstnär/Designer
Ingrid Schöön Holmberg
Ingrid Schöön Holmberg, svensk bildkonstnär född 1946, boende och verksam i Motala, Östergötland.Läs mer om Ingrid Schöön Holmberg
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: kvinnlig konstnär kvinnliga konstnärer olja olja på duk oljemålning oljemålningar svensk konst svensk konstnär svenska konstnärer sverige östra ryds kyrka
-
6665 Akrylmålning
Ann Makander (f. 1954), Sverige. Signerad, daterad..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
12 jan kl 20:08 -
6498 Oljemålning
1800-tal, Porträtt av Ulrika Eleonora Beata Fredri..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
12 jan kl 19:30 -
8074 Oljemålning
Agneta Gussander (f. 1949), Sverige. "Ur bilden". ..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
12 jan kl 18:38
-
6364 Oljemålning
Amanda Decic. Signerad, daterad 2024. Signerad a t..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
12 jan kl 18:53 -
6350 Oljemålning
Anders Andrén, Signerad, "Utö". Olja på duk, 63x97..//
Aktuellt bud: 600 kr
Auktionen avslutas
nu på måndag
12 jan kl 18:24 -
6046 Oljemålning
Aneta Karas. Signerad, kvinna i badkar. Olja på du..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
12 jan kl 19:30



